DanCenter Hotel Jomfru Ane

DanCenter Hotel Jomfru Ane: Nordjylland

Eksempel fra type 3
Eksempel fra type 1
Eksempel fra type 2
Eksempel fra type 3
Eksempel fra type 4

Velg mellom4 ferieboliger:

Velg mellom4 ferieboliger:

Uke ManTirsOnsTorsFreLørSøn
491234567
50891011121314
5115161718192021
5222232425262728
12930311234
Mulig ankomstdato
Valgt periode
Ledig dato
Ikke ledig
Bookingen din
Mulig ankomstdato
Valgt periode
Ledig dato
Ikke ledig
3. Søkefilter:
Det er ikke tilladt at medbringe husdyr.

Velg mellom4 ferieboliger: 

nei
Type 1:  Jomfru Ane Premium Twin-værelse
Plantegning
på vei
1 Soverom: 2 senger, TV
Bad/WC: WC, håndvask, badekar, dusj
Dette innbydende rommet passer perfekt til venner eller reisekamerater og har to komfortable enkeltsenger, eget bad og flott utsikt over byen. Her får du moderne fasiliteter som flatskjerms-TV og gratis høyhastighets-Wi-Fi i hyggelig og moderne nordisk innredning, som sikrer et avslappende opphold i hjertet av Aalborg.
Inkl. strøm og rengjøring
nei
Type 2:  Jomfru Ane Standard Dobbeltseng
Plantegning
på vei
1 Soverom: 1 dobbeltseng, TV
Bad/WC: WC, håndvask, badekar, dusj
Dette elegante rommet passer perfekt til par og har en avslappende atmosfære med en romslig dobbeltseng, eget bad og moderne fasiliteter. Nyt flatskjerms-TV og gratis høyhastighets-Wi-Fi omgitt av varm, nordisk design; det perfekte stedet å trekke seg tilbake til etter å ha vært ute og utforsket Aalborg.
Inkl. strøm og rengjøring
nei
Type 3:  Jomfru Ane Premium-dobbeltværelse
Plantegning
på vei
1 Soverom: 1 dobbeltseng, TV
Bad/WC: WC, håndvask, badekar, dusj
Dette elegante rommet har en stor dobbeltseng, eget bad og en praktisk kaffemaskin. Nyt gratis høyhastighets-Wi-Fi og en avslappende atmosfære med nordisk design, perfekt til å slappe av etter en dag i livlige Aalborg.
Inkl. strøm og rengjøring
nei
Type 4:  Jomfru Ane Premium Enkeltværelse
Plantegning
på vei
1 Soverom: 1 seng, TV
Bad/WC: WC, håndvask, badekar, dusj
Dette hyggelige og godt utstyrte rommet er perfekt til soloreisende og har en komfortabel enkeltseng, eget bad, flatskjerms-TV og gratis høyhastighets-Wi-Fi. Rommet er designet med en ren, nordisk estetikk og tilbyr et fredelig tilfluktssted hvor du kan slappe av, jobbe eller bare nyte oppholdet ditt i hjertet av Aalborg.
Inkl. strøm og rengjøring

Følgende leiligheter er ikke tilgjengelige for den valgte perioden eller samsvarer ikke med de valgte søkekriteriene:

Feriesenterfasiliteter

12
1 m
ja
Byggeår 2012
Parkering
Gratis trådløst internett
Gratis avbestilling
Gratis avbestilling inntil 35 dager før ankomst. Gjelder for ankomst i perioden 4/1-2025 til 1/1-2027

Topp-attraksjoner i området

Du er her: Nordjylland, Danmark, Hotel Jomfru Ane, 2 personer